NEDEN MOTTO TERASBAHÇE?

DÜŞLERİNİZDEN ESİNLENDİK, HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Yine bir hayali gerçekleştirmek için çabaladık ve bir projeye daha imza attık…
Bu kez düşlerinizden esinlenerek gerçekleştirdik bu hayali… Motto Teras Bahçe daha iyisi ne olabilir diye düşündük ve bu kez daha fazla gökyüzüyle yıldızlara yakın, yeşilliğiyle huzuru hissettiğimiz, büyük teraslarıyla özgürleştiğimiz bir yaşam alanı kurduk.

Motto Teras Bahçe; Beyşehir Çevre Yolu ve Başkent Hastanesi yakınında toplam 36.118 metrekare inşaat alanı üzerinde konumlandırılmıştır. A ve B girişi 2 bloktan oluşmaktadır. Motto Teras Bahçe’de 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1’den oluşan farklı tip seçenekleri ile toplam 132 daire bulunmaktadır.
Motto Teras Bahçe’de ev sahipleri, sosyal alanlar, geniş teraslar, havuz ve barbekü keyfiyle konforun ve prestijin hakimiyetini doyasıya hissedecek.

SOSYAL YAŞAM

Bir yaşam alanı daha iyi nasıl olur diye hayal ettik ve bunu gerçekleştirmek için tek bir düşünceye odaklandık ‘’En mükemmeli nasıl olmalı’’ Bunun için önce çocukları hayal ettik; çocukların daha iyi vakit geçirebileceği, eğlenebileceği ve onların mutluluğuyla sizin daha da mutlu olabileceğinizin farkındaydık. Bu yüzden sosyal alanları, çocuklarınızla birlikte istediğiniz gibi değerlendirebilin diye çocuk parkları, açık spor alanları, keyifle yüzebileceğiniz havuz, yorgunluğunuzu ve stresinizi atabileceğiniz SPA ve saunalar, yaşamınızı kolaylaştıracak ve içinizin rahat etmesini sağlayacak akıllı daire teknolojileri, ailenizle ve dostlarınızla keyifli sohbetler edebileceğiniz geniş teraslarla sizin için en özellini gerçekleştirdik.

LOKASYON

Konumu ve eşsiz mimarisi ile şehrin en prestijli yatırımına sahip olduğunuzu hayal edin… Motto Teras Bahçe, konumu ve büyüleyici mimarisi bir yana her yönüyle de Konya’mızın en prestijli yatırımı olarak sizlerle buluşuyor. Ülkemizin büyüyen ekonomisi ve inşaat sektörünün lokomatif olması, genç nüfusun sürekli artması, Motto Teras Bahçe’ye yapacağınız yatırımın sizlere daha iyi bir şekilde geri dönüş sağlayacağının güvencesidir. Beyşehir Çevre Yolu, Başkent Hastanesi ve Motto Residence Projemizin yakınında; inşaat alanı 7863m², toplam inşaat alanı 36.118m² üzerine konumlandırılmıştır. Projemize bahçe, süs havuzlarımız ve yürüyüş yollarımız dahil 5371,79m² sosyal alana sahiptir. Proje %70 açık ve yeşil alana sahiptir.

SOMUNCU GRUP

Somuncu Grup İnşaat olarak, 1995 yılında Selim Somuncu’nun şahsi ortaklığı ile inşaat sektörüne adımımızı attık. İnşaat sektörünün zorluklarını biliyorduk ama yılmadık ve birçok insanın hayalini süsleyen yaşam alanlarını, canlandırırken düşündüğümüz tek şey daha iyisi nasıl olmalı sorusuydu. İyi bir ev sadece tahtadan, kiremitten, kumdan oluşmamalıydı bunun farkındaydık bu yüzden de sadece göze hitap eden değil; kişilerin rahatını, sosyal hayatını, geleceğini ve mutluluğunu da düşünerek hareket ettik. Bu sektörde başarılı olmak için canımızı dişimize kattık. Çünkü başarılı olmanın tek sırrı çok çalışmanın olduğunu biliyorduk bu saye de hayalleri süsleyen binalar yapmayı başardık.

İÇ MEKANLAR

KAT PLANLARI

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

TELEFON & FAX & ÇAĞRI MERKEZİ

Telefon: +9 0332 351 75 00

Fax: +9 0332 351 75 15

Çağrı Merkezi: 444 9 766

Adres: Fatih Mah. Şehit Ö.Ali Ağaoğlu Sk.
Somuncu Plaza No:12/A Selçuklu/KONYA

BİZ SİZİ ARAYALIM